Joker 2 geliyor! Vizyon tarihi belli oldu, İşte tüm ayrıntılar... - Page 1

Deadline tarafından hazırlanan rapora göre Joker 2 hakkında merak edilenler gün yüzüne çıktı. Yeni filmin Joker: Folie A Deux (İki Kişilik Delilik) isminde olacağı belirtildi. Ayrıca devam filminin senaryosunu yönetmen Todd Phillips ve Joaquin Phoenix birlikte yazdı. Tahmin edebileceğiniz üzere Joker karakterini Joaquin Phoenix oynayacak.

Joker 2 geliyor! Vizyon tarihi belli oldu, İşte tüm ayrıntılar... - Page 2

Joker: Folie A Deux konusu şimdilik belirsiz, ancak film hakkında birkaç farklı iddia bulunuyor. Bunlardan ilki, Lady Gaga’nın Harley Quinn rolünde olacağı ve filmin bir müzikal şeklinde geçeceği yönünde. Diğer bir iddia ise ilk filme benzer şekilde psikolojik-gerilim tarzında olacağını söylüyor.

Joker 2 geliyor! Vizyon tarihi belli oldu, İşte tüm ayrıntılar... - Page 3

2019 yılında vizyona giren ve 11 dalda Akademi Ödülüne aday gösterilen ilk Joker filmi, başta DC hayranları olmak üzere sinema dünyasını etkilemeyi başardı. Bundan dolayı yapımcı stüdyo Warner Bros.’un 4 Ekim 2024’te çıkacak devam filminden beklentilerini arttırdığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Joker 2 geliyor! Vizyon tarihi belli oldu, İşte tüm ayrıntılar... - Page 4

Warner Bros., Joker: Folie A Deux’in haricinde şu sıralar Shazam, Black Adam, Aquaman 2 ve The Flash gibi diğer DC Comics karakterleri için de büyük planlara sahip. Ayrıca Matt Reeves’in Batman projeleri de merak uyandırıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.