Joker’in yeni filminden ilk görsel paylaşıldı

Beyaz perdenin en sevilen karakterlerinden biri olan Batman’in ezeli düşmanı Joker, hayranlarıyla buluşmak için sabırsızlanıyor. İşte yeni filmden ilk kare.

Joker’in yeni filminden ilk görsel paylaşıldı

Süper kahramanlar kimileri için çocukluk heyecanı kimileri içinse bir ömür sürecek güzel birer dost, arkadaştır. Kimileri bu kahramanları sahip oldukları güçler yüzünden severken, kimileri ise sempatiklik veya başka yönlerine odaklanabilirler. Ancak tüm bu kahramanlar içerisinde herhalde en doğal olan Batman’dir.

Diğer kahramanların çoğunun aksine herhangi bir süper gücü bulunmayan Yarasa Adam, tüm kuvvetini teknolojik aletlerden, kıvrak zekasından ve tabi ki parasından alır. Bununla birlikte her kahramanın olduğu gibi Batman’in de ezeli bir düşmanı olması lazım ki işte burada da devreye Joker giriyor. Ancak tıpkı Batman gibi Joker de süper kahramanların düşmanları arasında ayrı bir yere sahiptir.

Joker’in yeni filminden ilk görsel paylaşıldı - Resim : 1

Joker’in yeni filminden ilk görsel paylaşıldı

Gerek kostüm tasarımı, gerek zekası, gerek acımasızlığı, gerekse de geçmiş yaşantısı nedeniyle izleyicilerde nefret ve sempatiyi bir arada toplayan bu karakter, 2019 yılında ilk defa kendi filmiyle beyaz perdeye çıkmış ve büyük ilgi görmüştü. 2 farklı dalda Oscar almayı başaran Joker’in bu başarısından sonra devam filminin çıkması artık kaçınılmazdı ve beklenen haber de geçtiğimiz aylarda geldi.

Joker’in yeni filmi eğer bir aksilik olmazsa 4 Ekim 2024 tarihinde vizyona girecek. İşte o güne kadar nasıl bekleriz en azından bari birkaç kare görüntü görebilseydik diyenler için paylaşılan yukarıdaki görsel, aynı zamanda Joker: Folie A Deux ismiyle vizyona girecek olan filmin ilk paylaşımı. Bakalım önümüzdeki günlerde bu paylaşımın bir devamı gelecek mi?