Sinema

Kevin Spacey'nin çıkarıldığı 'All The Money In The World' filmi vizyona girdi

Çocuk istismarı itirafı sonrası iyi günler geçirmeyen Kevin Spacey'nin, oynadığı sahnelerden çıkarıldığı "All The Money In The World" filmi vizyona...

Kevin Spacey'nin çıkarıldığı film vizyona girdi

Yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı All The Money In The World filmi, Kaliforniya'da düzenlenen gala ile izleyenlerle buluştu.

Filmde Büyük Getty tiplemesini canlandıran ünlü oyuncu Kevin Spacey'in hakkında çıkan taciz iddialarının ardından bulunduğu sahneler yeniden çekilmişti. Yeniden çekilen sahneler Christopher Plummer'a verilmiş olsa de Kevin Spacey'e verilmeden önce yönetmenin ilk tercihi zaten Plummer'dı. Ancak filmin yapımcıları Kevin Spacey'i isteyince ilk çekimler onla yapılmıştı. Çıkan olaylardan sonra ibre tekrar Plummer'a yönlendi ve o sahneler onunla tekrar çekildi.

Yeniden çekilen sahneler yapımcılara 10 milyon dolar maliyete neden oldu. Plummer 88 yaşında olmasına rağmen sadece dokuz günde tüm rolünü ezberlemişti.

Filmin yönetmeni Ridley Scott yaşananları şöyle anlatıyor:
"Kevin konusunda her zaman bir dinginlik vardı. Evet, film onun tarzı tarzı gibiydi... Ancak olaylar hızlı gelişti. Kevin'ın karizması kadar Plummer'ın çekiciliği vardı. Bu da işimizi biraz kolaylaştırdı."

Gerçek bir hikayeden esinlenilen All The Money In The World, Paul Getty isimli milyarderin kaçırılan torunu için fidye ödemeyi reddetmesi ve devamında gelişen olayları konu ediniyor. Yapım için 3 ayrı dalda Altın Küre bekleniyor.

Filmin fragmanı:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.