Sinema

La Casa De Papel alternatifi diziler

Son dönemde çok konuşulan dizilerden biri olan ve Netflix'te yayınlanan La Casa De Papel alternatifi dizileri sizin için bir araya getirdik.

La Casa De Papel yerine bunları izleyin

Netflix orijinal yapımlarından biri olan İspanya'da çekilen La Casa De Papel, bir suç örgütünün düzenlediği ilginç bir soygun hikayesini konu alıyor.

İlk sezonu biten ve yeni bölümleri 6 Nisan tarihinde yayınlanacak olan diziyi beklerken farklı alternatifler de izleyebilirsiniz. Yeni bölümlerin yayına gireceği, dahiyane bir soygun planı yaparak Kraliyet Darphanesi’ni boşaltmaya soyunan Profesör ve ekibinin akıbeti 6 Nisan Cuma günü belli oluyor.

O tarihe kadar benzer içeriklere sahip dizileri izleyerek vakit geçirebilirsiniz. İşte La Casa De Papel alternatifi suç merkezli diziler:

La Casa De Papel alternatifi diziler - Resim : 1


Peaky Blinders

20. yüzyılın henüz başlarında İngiltere’nin Birmingham şehri. Gözünü yükseklere dikmiş acımasız mafya babası Tommy Shelby’nin hikayesi. Dört sezon. Cillian Murphy, Tom Hardy ve Adrien Brody’li.

La Casa De Papel alternatifi diziler - Resim : 2

Dirk Gently’s Holistic Dedective Agency

Sıra dışı amatör dedektif Dirk ile gönülsüz asistanı Todd, karmaşık ve tehlikeli doğaüstü gizemleri gelişigüzel yöntemlerle çözmeye çalışıyorlar. Elijah Wood başrolde.

La Casa De Papel alternatifi diziler - Resim : 3

O Mecanismo

Devletin petrol ve inşaat şirketleri üzerinden yolsuzluk yaptığı iddialarının soruşturulması sırasında Brezilya'da bir skandal patlak veriyor... Dizi gerçek olaylardan esinlendi.

La Casa De Papel alternatifi diziler - Resim : 4

Manhunt: Unabomber

Halk, yaşanan saldırılar nedeniyle paniğe gark olmuş vaziyette ama FBI’ın elindeki ip uçları yetersiz. Bu nedenle yetkililer, Unabomber'ı bulmaya yardım etmesi için yeni tür bir profilciye başvuruyor. 2017 yapımı.

La Casa De Papel alternatifi diziler - Resim : 5

American Vandal

Yine ABD, yine bir okul baskını… Eylemin baş şüphelisi suçsuz olduğunu ileri sürer. Bunu kanıtlamak için de bir film yapımcısıyla iş birliği yapar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.