Profesör

Adından da anlaşılacağı gibi ekibin beyni olan Profesör, bütün soygun planının arkasındaki isim olarak dikkat çekiyor. Diziyi izledikçe Profesör’ün delilik seviyesinde bir dahi olduğu daha iyi anlaşılıyor. Her detayı düşünen, her ayrıntıyı hesaplayan ve bütün bunları kimseye zarar vermeden gerçekleştirmeye çalışan profesör dizinin en önemli karakterlerinden biri. Dizide Profesör karakterini Álvaro Morte canlandırıyor.

Mónica Gaztambide

Dizideki rehineler arasında yer alan Monica, en ilginç karakterlerden biri. Dizinin ilk bölümünden itibaren kendisiyle işlerin ilginç bir yere varacağını düşünmeye başlıyorsunuz. Monica'ya dizide hayat veren isim ise Esther Acebo.

Raquel Murillo

Raquel bir suçlu değil. Dizideki polis memurunu olan Raquel Murillo, zaman zaman kendi sorunları ile boğuşan bir karakter. Bu polisi dizide Itziar Ituño canlandırıyor.

Moskova

Dizide Denver'ın babası rolünde gördüğümüz Moskova, sert görünümüne rağmen şefkatli bir karakter çiziyor. Dizide bu karakteri ünlü İspanyol oyuncu Francisco Martínez "Paco" Tous canlandırıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.