Sinema

Lord of The Rings TV serisi hakkındaki soru işaretleri büyüyor!

Fantastik edebiyatın mihenk taşı olarak kabul edilen The Lord of The Rings'in dizi versiyonu resmen duyuruldu ama dizi hakkında bolca soru işareti mevcut.

Lord of The Rings TV serisi hakkındaki soru işaretleri büyüyor!

Amazon, The Lord of The Rings hikayelerinin yayın haklarını satın aldığını ve dizinin yakın gelecekte beyaz cam ile buluşacağını resmen duyurdu. Ne var ki Amazon, en önemli detaylara değinmekten "şimdilik" kaçınıyor. Henüz cevap bulamayan sorular arasında; serinin hangi kurgusal zaman aralığında geçeceği ve hangi oyuncuların hangi rolleri paylaşacağı yatıyor.

1510739811_1.jpg

Eğer sızan dedikodular doğruysa dizi Hobbit ve Lord of The Rings aralığında şekillenebilir. Ne de olsa çok ama çok zengin bir materyal söz konusu. Saruman'ın içindeki tüm iyiliği kaybetmesi, Gandalf'ın yüzük arayışı, Bilbo'nun yüzük ile yaşadığı irade savaşı, Galadriel, Elrond, Gandalf ve Saruman'dan oluşan Divan'ın eylemleri, Sauron'un gücünü yeniden kazanması ve ordusunu gizliden gizliye büyütmesi gibi pek çok tema ele alınabilir. Hatta filmlerde rastlamadığımız Tom Bombadil (Yüzük'e bakıp 'ne yapayım ben bunu diye kenara atan güçlü bir Maia) bile karşımıza çıkabilir.

The Lord of The Rings üçlemesi, 17 Oscar ödülü kazanmış ve 4 milyar dolar civarında gişe hasılatı elde etmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.