Sinema

Lost in Space dizi olarak geri dönüyor

Bir dönemin popüler bilim kurgu dizisi Lost in Space geri dönüyor.

Lost in Space geri dönüyor!

Robinson ailesinin intergalaktik serüvenlerini içeren Lost in Space, yeniden uyarlanarak dizi olarak geri dönüyor. Netflix ekranlarında yayınlanacak dizi, 1965 yılında gösterime girmiş ve belli bir hayran kitlesi oluşturup klasik haline gelmişti.

1998 yılında sinemaya da uyarlanan seri, şimdi de modern dizi uyarlamasıyla geri dönüyor. 10 bölümden oluşan dizinin tamamı 13 Nisan 2018 tarihinde Netflix'te yayınlanacak. 

Yeniden uyarlandı

Lost in Space ilk olarak 1965 yılında yayınlanmaya başladı. Netlfix tarafından modern temalarla güncellenen yeni dizide, günümüzden 30 yıl sonraki bir gelecekte geçen hikâyede uzayın kolonileşme dönemi başlamıştır ve daha iyi bir gezegende kendilerine yeni bir hayat kurmak üzere sınanmış ve seçilmiş olanların arasında Robinson ailesi de bulunmaktadır.

Ancak bu çiçeği burnunda koloniciler yeni evlerine doğru seyahat ederken beklenmedik biçimde rotadan saparlar. Şimdi, orijinal varış noktalarının birçok ışık yılı uzağındaki tehlikeli ve yabancı bir gezegende hayatta kalabilmek için yeni müttefikler bulmak ve iş birliği yapmak zorundadırlar.

Fragman da yayınlandı

Lost in Space ile ilgili olarak Netflix Türkiye hesabından Türkçe altyazılı fragman da yayınlandı. İşte o fragman:

Lost in Space'te John Robinson'ı TOBY STEPHENS (Black Sails, Başka Gün Öl) canlandırırken Maureen Robinson rolünde MOLLY PARKER (House of Cards, Deadwood) yer alıyor. Robinsonların çocuklarından inatçı ve öz güvenli Judy'yi TAYLOR RUSSELL (Falling Skies), cin fikirli tipik bir ortanca çocuk olan Penny'yi MINA SUNDWALL (Kördüğüm, Aşka Özgürlük) meraklı ve hassas bir karakter olan Will Robinson'ı MAX JENKINS (Sense8, Betrayal) canlandırıyor.

Koşulların ve aldatma konusundaki ortak becerilerinin bir araya getirdiği iki karakter de Robinsonlarla beraber mahsur kalmıştır. Bu iki aykırı tipten huzursuz edici şekilde karizmatik Dr. Smith'i PARKER POSEY (Café Society, Mascots, A Mighty Wind) canlandırırken istemeden de olsa sevimli bir karaktere sahip Don West rolünde IGNACIO SERRICCHIO (Bones, Çılgın Düğün) oynuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.