Sinema

Marvel'ın başı Disney Plus dizileri hakkında konuştu!

Kevin Feige'den Disney Plus hakkında yorum geldi. İşte detaylar!

Marvel'ın başı Disney Plus dizileri hakkında konuştu!

Netflix, Amazon, Hulu gibi online streaming platformlarına rakip olarak açılacak olan Disney Plus platformu hakkında geçtiğimiz hafta içerisinde bir etkinlik düzenlenmişti.

Marvel'ın başı Disney Plus dizileri hakkında konuştu!

Bu etkinlikte hangi film ve dizilerin Disney Plus seçkisinde yer alacağı ve hangi orijinal yapımlara yer verileceği açıklanmıştı. Şimdi ise Marvel'ın başındaki isim olan Kevin Feige'den Disney Plus'ta yer alacak olan projeleri hakkında açıklama geldi.

Avengers: Endgame için gün sayılmasının yanı sıra bazı Marvel kahramanlarının yer alacağı dizilerin gündemde olduğu biliniyordu. Bu diziler arasında Elizabeth Olsen ve Paul Bettany'nin yer alacağı WandaVision dizisi, Jeremy Renner'ın yer alacağı Hawkeye ve Tom Hiddleston'ın yer alacağı Loki dizisi yer alıyordu. Dizilerin yayınlanacağı platform olarak ise Disney'in yeni online streaming platformu Disney Plus'ın olması planlanıyor.

Netflix, Amazon ve Hulu'ya rakip olarak gündeme gelen Disney Plus hakkında bir yorum da Marvel'ın başındaki isim olan Kevin Feige'den geldi. Feige spin-off dizileri hakkında şu sözleri sarf etti: "Bu bölümler filmlerde çok yakından ilgili olacak. Yapacağımız şey tamamen yeni bir hikaye anlatımı ve bunun keşfi üzerine. Marvel Stüdyolarının yapacağı ilk uzun hikaye anlatımı olacak.

Oyuncuların filmde canlandırdıkları karakterlerle altı bölümlük, sekiz bölümlük ve on bölümlük şeklinde olacaklar. Bu dizilerde değişecek, evrilecek ve gelişecekler. Bu değişiklikler yer alacakları bir sonraki filme yansıyacak."

X-Men filmlerini ve Deadpool karakterinin Fox'tan Marvel'a geçiş yapması için teklif veren Kevin Feige, Spiderman film haklarının hala Sony'nin elinde olduğunu ifade etti. Ayrıca Disney'in Fox ile olan anlaşmasından yararlanarak daha fazla karakteri Disney Plus platformuna ve beyaz perdeye aktarabilecek olduklarını ifade eden Feige, Disney CEO'su Bob Iger'ın da ifade ettiği üzere daha fazla r-rated hikayeye ilgi gösterebileceklerinden bahsetti.

Marvel'ın gelecek film projeleri arasında Scarlett Johanssonbaşrollü Black Widow ve kadrosuna Angelina Jolie ve Kumail Nanjiani'yi katan The Eternals bulunuyor. Avengers: Endgame filmi ise 25 Nisan tarihinde izleyicileriyle buluşmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Yorumlar
Misafir
Sal punisher la dd yi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.