Sinema

Matrix serisi geri geliyor!

Efsanevi bilimkurgu serisi The Matrix yeniden çekilecek!

Matrix serisi geri geliyor!

Warner Bros. yaptığı açıklamada, efsaneyi yeniden beyaz perdeye taşıma işine başladıklarını duyurdu. Filmde başrol olarak Adonis Johnson ve Michael B. Jordan‘ın düşünüldüğü belirtildi. Zak Penn‘in şuanda filmin senaryosu üzerinde çalıştığı söylendi.

1489573906_thematrixbullethalt.jpg

Asıl The Matrix serisinin yapımcısı Joel Silver, Warner Bros.’un bu kararını destekliyor ancak Warner Bros., hem bütçe konusunda hem de orijinal serinin yönetmeni olan Wachowski Kardeşler ile aralarının bozulmasından endişeli. Serinin hem hikayesini yazan hem de seriyi yöneten Wachowski Kardeşler, henüz proje hakkında bir açıklama yapmadı ancak Warner Bros. onların da onayını almak istiyor gibi duruyor.

1489573918_the-matrix-660x330.jpg

The Matrix’in yeniden uyarlaması ile ilgili şimdilik bilinenler bunlar. Warner Bros. son yıllara damgasını vurmuş bir projeyi yeniden sinemaya uyarlamakla büyük bir risk alıyor. Zaten harika olan bir seriyi umarız ki batırmazlar.

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.