Mutlaka izlemeniz gereken Marvel filmleri - Page 1

Deadpool (2016)
Kanser olduğunu öğrenen Wade Wilson tedavi için bir deneye katılır. Deney sonucu beklenmedik sonuçlar doğursa da Wade Wilson bu duruma uyum sağlamaya çalışır. Oldukça komik bir yapım olan Deadpool filminin başrollerinde Ryan Reynolds, Morena Baccarin ve T.J. Miller yer alıyor.

Mutlaka izlemeniz gereken Marvel filmleri - Page 2

Avengers: Infinity War (2018)
Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Josh Brolin ve Chris Pratt isimlerinin yer aldığı filmde Thanos, Evrenin ''daha yaşanabilir'' hale gelmesi için, gezegenleri bir bir istila ediyor. Sonunda dünyayı istila etmeye karar veren Thanos Avengers ile karşılaşacağından habersizdir.

Mutlaka izlemeniz gereken Marvel filmleri - Page 3

Captain America: Civil War (2016)
Demir Adam ve Kaptan Amerika'nın mücadelesine sahne olan Kaptan Amerika serisinin üçüncü filmi olan Civil War başrollerinde Chris Evans, Robert Downey Jr. ve Scarlett Johansson yer alıyor.

Mutlaka izlemeniz gereken Marvel filmleri - Page 4

Logan (2017)
Hugh Jackman'ın Wolverine karakterini canlandırdığı Logan, X-Men Origins: Wolverine ve The Wolverine filmlerinin ardından mutlaka izlemeniz gereken bir Marvel yapımı. Başrollerde Hugh Jackman, Patrick Stewart ve Dafne Keen isimlerinin yer aldığı filmde Wolverine (Hugh Jackman) ve Profesör X (Patrick Stewart) Wolverine gibi mutant olan küçük bir kızı korumak için mücadele ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.