Netflix IMDB puanı en yüksek aksiyon filmleri! - Page 1

10. Sihirbazlar Çetesi (2013)
IMDb: 7,3


FBI ajanlarını kurnazlıkla atlatmayı başaran bir grup zeki illüzyonist, bankalardan çaldıkları parayı izleyicilerine verme konusunda uzmanlaşır.


Başroldekiler: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson

Netflix IMDB puanı en yüksek aksiyon filmleri! - Page 2

9. John Wick (2014) IMDb: 7.3
IMDb: 7,3


Emekliye ayrılmış bir tetikçi olan John Wick, emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Fakat evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur ve John'un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick'in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Bakalım John Wick intikamını alabilecek midir?

Netflix IMDB puanı en yüksek aksiyon filmleri! - Page 3

8. Görevimiz Tehlike 5 (2015)
IMDb: 7.4


IMF'nin feshedilmesinin ardından Ethan Hunt ve müttefikleri, dünyanın yok edilmesini hedefleyen bir grup hain ajandan oluşan Sendika'ya karşı kendi savaşlarını başlatır.

Netflix IMDB puanı en yüksek aksiyon filmleri! - Page 4

7. Sherlock Holmes Serisi (2009-2011)
IMDb: 7.6


Sir Arthur Conan Doyle'un dedektif romanlarının beyaz perdeye yeniden uyarlanması olan filmde efsanevi dedektif Sherlock Holmes'u Robert Downey Jr. canlandırıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.