Dijital video platformu Netflix, Ekim ayı için gösterime sunacağı dizi ve filmlerin ismini açıkladı. Platform Ekim ayında da bazı dizilerin yeni sezonunu gösterime sokarken, platformunda birçok yeni filme de yer veriyor. Dilerseniz önce Netflix Orijinal dizilerini inceleyelim.


İşte Netflix Orijinal Dizileri;

Peaky Blinders: 5. Sezon  (04/10/2019)


1919 yılında İngiltere, Birmingham'daki bir suç çetesinin başında ne pahasına olursa olsun yükselmeyi kafasına koymuş, acımasız mafya babası Tommy Shelby vardır. Shelbyler 1929'da borsanın çöküşünün yol açtığı sorunlarla uğraşırken Tommy, gücünü tehdit eden genç aile üyeleri ve faşistlerle karşı karşıya gelir.

La casa de las flores: 2. Sezon (18/10/2019)


Bu kara komedide, güçlü ve zengin bir kadın, ailesinin kirli sırlarının kocasının metresi tarafından ifşa edilmesinin ardından mükemmel aile imajını korumaya çabalıyor. Bir kaybın yasını tutan de la Mora ailesi; satılan şirketlerini geri almaya çalışıyor, intikam planları yapıyor ve romantik çıkmazlara giriyor.

Living with Yourself (18/10/2019)


Hayatı boyunca, aşk dahil olmak üzere birçok şeyde hüsrana uğramış bir adam, gizemli bir tedavinin ardından eski benliğinin kendisinin daha iyi bir versiyonuyla değiştirilmiş olduğunu fark eder. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.