Netflix'e bu hafta eklenecek yapımlar! - Page 1

Private Practice: 1. sezondan 6. sezona kadar tüm bölümler - 22 Aralık
Grey's Anatomy'nin işinde bir numara olan ama ilişkilerini sürdüremeyen jinekolog Addison'ı, Seattle Grace Hastanesi'nden ve kentten ayrıldıktan sonra California'da izlemeye devam ediyoruz. Santa Monica bölgesinde tıp fakültesinden arkadaşları ile yeniden buluşan Addison, burada kurdukları Oceanside Wellness Center'da jinekoloji bölümünde göreve başlar.

Netflix'e bu hafta eklenecek yapımlar! - Page 2

Transformers Rescue Bots Academy: 1. sezon - 23 Aralık
Transformers: Rescue Bots Academy, Discovery Family'de canlandırılmış bir robot süper kahraman televizyon dizisidir. Oyuncak üreticisi Hasbro'nun Transformers ürün yelpazesine ve Transformers'ın bir devamı: Rescue Bots, adını "Rescue Bots Academy" adı verilen Rescue Bots sezonu ile paylaşıyor.

Netflix'e bu hafta eklenecek yapımlar! - Page 3

Como caído del cielo / Pedro'nun İkinci Şansı - 24 Aralık
Meksikalı efsanevi şarkıcı-oyuncu Pedro Infante, çapkın yanlarını törpüleyip cennete girme hakkı kazanabilmesi için bir taklitçinin bedeninde dünyaya geri gönderilir.

Netflix'e bu hafta eklenecek yapımlar! - Page 4

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch - 24 Aralık
Bu nostaljik programda John Mulaney ve çocuk arkadaşları, her yaşa özgü varoluşsal konuları akılda kalıcı şarkılar, komedi skeçleri ve özel konuklarla ele alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.