Netflix'in en çok izlenen 10 filmi! - Page 1

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Netflix, en popüler orijinal filmlerini açıkladı.


Aslına bakılırsa Netflix kullanıcıları, teknik eleştirmenler ve basın, Netflix 'in orijinal içeriklerine ait  istatistiklerin yayınlanması konusunda uzun zamandır ısrarcıydı. Ancak Netflix bu durumu sürekli görmezden ve duymazdan gelerek içeriklerine ait detayları hiç bir zaman paylaşmamayı tercih etti.


Anlaşılan o ki; Netflix bu fikrini değiştirmiş olmalı. Çünkü şirket The New York Times aracılığı ile en çok izlenen orijinal filmlerini yayınladı.


Dilerseniz sözü fazla uzatmadan bu içeriklerin hangileri olduğuna hep birlikte göz atalım.


İşte Netflix'in en çok izlenen 10 orijinal filmi;

Netflix'in en çok izlenen 10 filmi! - Page 2

10. Fyre (20 milyon izlenme)


Yıl: 2019


Süre: 1 sa. 37 dk.


Fyre Festivali, sosyetik özel bir adada lüks bir müzik deneyimi olarak tanıtıldı. Ama kibirli bir girişimcinin ellerinde müthiş bir başarısızlıkla sonuçlandı.

Netflix'in en çok izlenen 10 filmi! - Page 3

9. Otherhood (29 milyon izlenme)


Yıl: 2019


Süre: 1 sa. 40 dk.


Anneler Günü'nde unutulduklarını hisseden üç yakın dost, yetişkin oğullarına sürpriz yapmak üzere banliyöden ayrılarak New York'a doğru yola koyulur.


Başroldekiler: Patricia Arquette, Angela Bassett, Felicity Huffman

Netflix'in en çok izlenen 10 filmi! - Page 4

8. Always Be My Maybe (32 Milyon izlenme)


Yıl: 2019


Süre: 1 sa. 42 dk.


15 yıl sonra tekrar bir araya gelen ünlü şef Sasha ve yerel müzisyen Marcus, aralarındaki çekimin kıvılcımlarını hissetse de birbirlerinin dünyalarına alışmakta zorlanır.


Başroldekiler: Ali Wong, Randall Park, James Saito

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.