Sinema

Netflix'in The Witcher dizisinden ilk fotoğraflar!

Netflix, live-action The Witcher dizisinden ilk resmi fotoğrafları ve dizinin posterini paylaştı.


Netflix, live-action The Witcher dizisinden ilk resmi fotoğrafları ve dizinin posterini paylaştı. The Witcher dizisi bu yılın dördüncü çeyreğinde yani Ekim - Aralık tarihleri arasında yayınlanacak ve sekiz bölümden oluşacak. 

Netflix'in The Witcher dizisinden ilk fotoğraflar!

Bunun dışında dizide; Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir karakteri olarak, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier karakteri olarak, Lars Mikkelsen, Stregobor karakteri olarak, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd karakteri olarak, Maciej Musial (1983) projede yer alacak.

Ek olarak Ciri karakterini Freya Allan (The War of the Worlds, Into the Badlands), Yennefer karakterini ise Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust), Queen Calanthe karakterini Jodhi May (The Last of the Mohicans) ve Fringilla karakterini Mimi Ndiweni (The Legend of Tarzan; Mr Selfridge) canladıracak.

Netflix websitesi üzerindeki tanıtım yazısı şu şekilde: "Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır." 

Tamamıyla kitaplardan uyarlanacak olan dizi oyun evrenini işin içerisine dahil etmeyecek. Bu durum birçok hayranı öfkelendirmiş olsa bile umarız dizi beklediği başarıyı elde eder ve ayakta durmayı başarır. Peki ya siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Geralt of Rivia'yı Henry Cavill'in canlandıracak olması sizi üzüyor mu? 

Yorumlar
MP
The Witcher' ı ilk çıktığından beri oynuyorum. Çokta sevdiğim bir oyun. Ancak dizinin oyun yerine kitaptan uyarlanmasını doğru buluyorum. Oyundan aktarılan filmler ya da diziler genelde patlak oluyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.