Netflix'te en çok izlenen 10 harika yapım! - Page 1

Orange Is The New Black (2013-2019): 105 milyon izlenme


Orange Is the New Black, Jenji Kohan tarafından yaratılan ve ilk olarak 11 Temmuz 2013'te çevrimiçi video dağıtım ağı Netflix'te yayınlanan Amerikan komedi-drama dizisi.

Netflix'te en çok izlenen 10 harika yapım! - Page 2

Murder Mystery (2019): 73 milyon izlenme


Evliliklerini canlandırmak için tatile çıkmayı planlayan bir çiftin başına gelenleri konu edinen yapımda, New York’da yaşayan bir polis ve karısı, evliliklerinde sönen ateşi yeniden canlandırmak için Avrupa’ya tatile gitmeyi planlar. Çift, adamın işi dolayısıyla sürekli ertelemek zorunda kaldıkları tatile sonunda çıkacak olmanın heyecanı içerisindedir.

Netflix'te en çok izlenen 10 harika yapım! - Page 3

Stranger Things: 3. Sezon (2016-): 64 milyon izlenme


80'li yılları kendine fon yapan Stranger Things, dönemin korku filmlerine selam çakmayı atlamayan bir fantastik gerilim dizisi. Winona Ryder, David Harbour, Cara Buono'yu başrollerinde buluşturan dizi; kaybolan genç bir çocuğu ve onu bulmaya çalışan annesini anlatıyor.

Netflix'te en çok izlenen 10 harika yapım! - Page 4

Triple Frontier (2019): 63 milyon izlenme


Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, Güney Amerika'nın seyrek nüfuslu sınır bölgesinde bir soygun planlamak için bir araya gelir. 5 kişilik bu ekibin hedefi, şiddetiyle tanınan, zengin bir kartelin servetidir. Bu isimsiz kahramanlar prestijli kariyerlerinde ilk defa bu tehlikeli misyonu ülkeleri için değil, kendileri için üstleniyorlardır.
 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.