Netflix, geçtiğimiz Nisan ayında abone sayısının dünya genelinde 183 milyona ulaştığını duyurmuştu. Reuters'ın haberine göre Netflix, 2020'nin ilk çeyreğinde yaklaşık 16 milyon yeni abone kazandı.


Bunun nedeni ise sizlerin de tahmin edeceğiniz gibi dünya genelinde yaşanan korona salgını. Salgından korunmak için evlerinde kalmaya devam eden insanlar, sıkılmamak için kendilerini oyun ve film gibi aktivitelere adamıştı.


Peki Netfilix'de en beğenilen, en çok izlenen diziler hangileri? Eğer bir Netfilix aboneliğiniz varsa ve yeni bir diziye başlamak istiyor, ancak hangi diziye başlayacağınıza karar veremiyorsanız bu içeriğimiz size yardımcı olacaktır. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan listemizde bulunan dizilere hep birlikte göz atalım.


İşte Netflix’te en çok izlenen dizilerden tavsiyeler;

Black Mirror (2011) | IMDb: 8,8


Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu alıyor.


Tür: Bilim Kurgu ve Fantastik
Başroldekiler: Jesse Plemons, Cristin Milioti, Jimmi Simpson
Yaratıcılar: Charlie Brooker

Stranger Things (2016) | IMDb: 8,8


Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.


Tür: Bilim Kurgu ve Fantastik
Başroldekiler: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard
Yaratıcılar: The Duffer Brothers

Dark (2017) | IMDb: 8,7


Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur.


Tür: Suç ve Drama
Başroldekiler:Louis Hofmann,Oliver Masucci,Jördis Triebel
Yaratıcılar:Baran bo Odar,Jantje Friese

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.