Netflix, en çok izlenen diziler listesini açıkladı. İngiltere için yayınlanan listenin her hafta yayınlanacağı belirtildi. Platformun en çok izlenen diziler listesinde, geçtiğimiz ay ikinci sezonunu yayınlanan Hakan: Muhafız da yer alıyor.


Netflix Türkiye, geçtiğimiz Mart ayında yaptığı açıklamada, Hakan: Muhafız‘ın Türkiye’den sonra en çok, başta Brezilya ve Meksika olmak üzere, Latin Amerika ülkelerinde seyredildiğini, Latin Amerika’dan sonra ise en çok Afrika ülkelerinde ilgi gördüğünü açıklamıştı.

Netflix, en çok izlenen diziler listesini Netflix İngiltere Twitter hesabından açıkladı. Yabancı dil kategorisinde Hakan: Muhafız listenin 10’uncu sırasında yer aldı. En çok izlenen yabancı dizi ise Quicksand oldu. Genel listede en fazla tercih edilen içerik Our Planet olmayı başardı. İngilizlerin en çok izlediği film ise Black Summer olarak kaydedildi.

Netflix İngiltere Twitter hesabından paylaşılan en çok izlenen dizler listesi,


1-Yabancı dil
2-Genel liste
3-En çok izlenenler


olmak üzere 3 ayrı katagoride değerlendirildi.


İşte Netflix İngiltere Twitter hesabından paylaşılan en çok izlenen dizler;

Yabancı dil kategorisi


1) Quicksand

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.