Rebel Moon 2 için beklenen fragman yayınlandı. Bu film çok başka

Zack Snyder'ın yönetmenliğini üstlendiği ve bilim kurgu severlerin merakla beklediği Rebel Moon'un ikinci bölümü "The Scargiver", yayınlanan fragmanıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Rebel Moon 2 için beklenen fragman yayınlandı. Bu film çok başka

Fragman, Snyder'ın benzersiz görsel stilini ve epik hikaye anlatımını Star Wars evrenine taşıyarak, izleyicilere unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Bu yeni bölüm, kahramanların ve kötülerin daha derinlemesine keşfedildiği, görsel olarak büyüleyici sahnelerle dolu bir macera sunuyor.

Zack Snyder'ın uzay operası destanı Rebel Moon'un ikinci kısmı neredeyse burada ve Netflix, yıldızlarda bir savaşı, ışık kılıçlarını ve daha fazlasını ima eden ilk fragmanı yayınladı. Rebel Moon Part One için spoiler uyarısı burada son buluyor.

Rebel Moon Part Two: The Scargiver, Bir Ateş Çocuğu'nun kaldığı yerden devam edecek. Amiral Atticus Noble (Ed Skrein) ve İmparatorluk birlikleriyle olan savaşın ardından kurulan yeni direnişi, Kora (Sofia Boutella), Nemesis (Doona Bae), Titus (Djimon Hounsou), Gunnar (Michiel Huisman), Tarak (Staz Nair) ve Milius (E Duffy) liderliğindeki kahramanlarımızı takip ediyoruz. Ray Fisher'ın canlandırdığı Darrian, savaşta en dramatik şekilde kendini feda etti. Aşağıda fragmanı izleyebilirsiniz.

Metal mermilerin havada dans ettiği sahneler arasında, Anthony Hopkins'in seslendirdiği robotik Jimmy'nin neye muktedir olduğunu sonunda görüyoruz. Dövüşmekten başka seçeneği olmadığını söyledikten hemen sonra bir grup askeri kolları ve bir silahla etkisiz hale getiriyor. Snyder'ın Rebel Moon'u reddedilen bir Star Wars senaryosundan evrildiği bir sır değil ve burada yönetmen, bu tür görseller üzerinde tam anlamıyla yoğunlaşıyor.

Resmi açıklama şöyle diyor: "Rebel Moon Part Two: The Scargiver, Kora [Sofia Boutella] ve hayatta kalan savaşçıların destansı hikayesini sürdürüyor. Veldt'in cesur insanlarıyla omuz omuza, bir zamanlar huzurlu olan köyü, savaşta yurtlarını kaybedenler için yeni bir vatan haline getirmek için her şeylerini feda etmeye hazırlarlar. Savaşın arifesinde, savaşçılar kendi geçmişlerinin gerçekleriyle yüzleşmek zorunda kalır, her biri neden savaştıklarını açığa çıkarır. Krallığın tüm gücü direnişin üzerine çökerken, kırılmaz bağlar kurulur, kahramanlar doğar ve efsaneler yaratılır."

Rebel Moon Part Two: The Scargiver, 19 Nisan'da Netflix'te yayınlanacak.