Sinema

Spider-Man 3 filmi için kritik açıklama

Önümüzdeki yıl vizyondaki yerini alması beklenen Spider-Man 3 filmi ile ilgili kritik bir açıklama yapıldı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Spider-Man 3 filmi için kritik açıklama

Hali hazırda koronavirüs salgını pek çok sektörü olumsuz yönde etkilemiş durumda. Fakat salgının en çok etkilediği sektörün şüphesiz sinema olduğunu söyleyebiliriz. Hayli uzun bir zamandır dünya üzerindeki pek çok sinema salonu kapılarını kapatmış durumda. Dahası vizyona girmesi beklenen yapımlar da ileri bir tarihe ertelendi.

Sadece bu da değil. Çekim aşamasında olan hatta daha çekimine başlanmamış olan yapımlar bile bu salgından ötürü ileri tarihlere ertelendi.

Ertelenip ertelenmeyeceği merak edilen yapımlardan birisi de Spider-Man 3’tü. Konu hakkındaki resmi açıklama Sony’den geldi.

Spider-Man 3 filmi için kritik açıklama

Hatırlanacağı üzere Disney geçtiğimiz günlerde yeni film takvimini açıklamıştı. Açıklanan bu takvimde pek çok filmin tarihinin ertelendiğine şahitlik etmiştik. Nitekim listede Spider-Man 3 filminin vizyon tarihi hakkında bir bilgi yoktu.

Filmin yapım hakları Sony’de olduğu için Spider-Man 3’ün vizyon tarihinin ertelenip, ertelenmeyeceğine de Sony karar verecekti.

Sony Pictures tarafından yapılan açıklamada çekimlerin bu yaz başlayacağı ve filmin planlandığı gibi 16 Temmuz’da gösterime gireceği belirtildi.

Elbette bu durum salgının yaz aylarında sona ermesi, en azından yavaşlaması halinde geçerli olacak. Yoksa şu anda ABD başta olmak üzere pek çok ülkede koronavirüs salgını binlerce kişinin yaşamını elinden alıyor. Dolayısıyla bu ortamın devam etmesi üzerine Sony de kararından vazgeçecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.