Sinema

Spider-Man: Far From Home gişeyi altüst etti!

Spider-Man: Far From Home, en iyi gişe yapan Marvel filmleri arasına girdi.

Spider-Man: Far From Home gişeyi altüst etti!

Tom Holland başrollü "Spider-Man: Far From Home"dan iyi haber geldi. Açıklanan resmi bilgilere göre Spider-Man: Far From Home filmi 1 milyar doların üzerinde gişe hasılatı yapan Marvel filmleri arasındaki yerini almak üzere.

Spider-Man: Far From Home gişeyi altüst etti!

Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya, Samuel L. Jackson, Cobbie Smulders gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Spider-Man: Far From Home filmiyle ilgili önemli bir haber paylaşıldı.

Bilindiği üzere Marvel Sinematik Evreni'nin en fazla gişe yapan filmi Avengers: Endgame olmuştu. Hatta Endgame, gelmiş geçmiş en fazla gişe hasılatı yapan film ünvanına kavuşarak James Cameron imzalı Avatar filmini tahtından etmişti.

Avengers: Endgame toplamda 2 milyar 791 milyon dolar kazanç elde etti. Onu takip eden bir diğer film ise Brie Larson başrollü Captain Marvel olmuştu. Captain Marvel, tek filmle henüz Marvel hayranlarına pek de sevdirilemezken, Spider-Man: Far From Home, Tony Stark'ın da etkisiyle en sevilen Marvel kahramanları arasına girmişti.

Şimdi ise Spider-Man: Far From Home, 1 milyar dolarlık gişe hasılatına ulaşmak üzere gibi görünüyor. Spiderman'in ilk filmi Homecoming ise 880 milyon dolarlık hasılat elde etmişti. Ancak bilindiği üzere Spiderman filmlerinin hakları Disney'de değil, Sony'de bulunuyor.

Bu nedenle Disney, Spiderman karakterinin kontrol haklarına tam olarak sahip gibi görünmüyor. Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evresinde yeni bir Spiderman filminin geleceği düşünülüyor. Ancak henüz üçüncü devam filmi açıklanan projeler arasında yer almıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.