Sinema

Spider-Man: Far From Home İnceleme! (video)

Spider-Man macerasının ikinci devam halkası olan Spider-Man: Far From Home filmini izledik ve sizler için videolu olarak değerlendirdik.


Spider-Man hayranı olmak için ne de güzel bir zaman! Öyle değil mi?

Spider-Man: Far From Home İnceleme! (Video)

2018 ve 2019 yılı boyunca, şimdiye kadarki en iyi Spider-Man filmini, şimdiye kadarki en iyi Spider-Man video oyununu ve şimdiye kadarki en büyük crossover süper kahraman filmini görmüş, deneyimlemiş olduk.

Son birkaç Marvel filmi Peter Parker karakterini biraz zorlu sınavlardan geçirdi ve haliyle genç ruhumuzu yordu. Eh, o zaman Spider-Man'i kostümünü dolaba bırakıp hak ettiği tatile gittiği için kim suçlayabilir?

Başkasının tatilini izlemenin o kadar da ilginç olmaması gerektiğini biliyoruz. Ancak konu Spider-Man olunca işler biraz karışıyor. Endgame'in etkisinden daha yeni çıkan hayranlar Spider-Man Far From Home ile evrene farklı bir pencereden bakış atıyor.

Kısacası yorucu bir evren maratonundan sonra Far From Home sizi biraz rahatlatacak diyebilirim.

Spoiler içeren inceleme videomuza yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz sevgili Teknolojioku takipçileri. Peki ya siz film hakkında ne düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.