Sinema

Spider-Man filminden çıkartılan Batman göndermesi!

Spider-Man Homecoming filminde oldukça komik bir Batman göndermesi mevcutmuş.


Spider-Man filminin yeni halkası Spider-Man Far From Home filmi hakkında yeni detaylar gelmeye başlamışken Spider-Man Homecoming filminde yer almayan bir sahne hakkında bilgiler gün yüzüne çıktı.

Başrolünde Tom Holland'ın olduğu Spider-Man Homecoming, bizlere Peter ve Vulture arasındaki mücadeleyi göstermekteydi. Film eleştirmenler tarafından da geçer not almayı başarmıştı.

Ancak iyi biliyoruz ki bu Keaton’ın hayat verdiği ilk çizgi roman karakteri değil. Daha önce Batman’i canlandırmış ve gönüllerde taht kurmuştu. Görünen o ki bu durum çekilen bir sahneye de yansımış.

Filmden çıkartılan bu anları Tom Holland, Ace Comic-Con‘da anlattı. Filmin bir kısmında da zaten Batman göndermesi mevcuttu. Ancak aslında fimde bundan daha fazlası varmış. Konu hakkında Tom Holland;

“Aslında şahane bir sahne vardı ama filmin son kurgusunda kendine yer bulamadı. Sonlara doğru Vulture’ı ateşlerin içinden çıkarttığım bir sahne var. Öleceği sırada onun hayatını kurtarıyorum. Kumun üstündeyiz ve Vulture bana ‘Beni neden kurtardın?’ diye soruyor.

Ben de ‘Çünkü ben Spider-Man’im’ diyerek cevap veriyorum. Michael Keaton da ‘Ama ben Batman’im!’ diyerek yanıt veriyor. Bu sahneyi hiçbir zaman unutmayacağım.” dedi. Bu sahne henüz Marvel tarafından yayınlanmış olmasada mutlaka bir gün ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.