Sinema

Star Wars: The Last Jedi fragmanı geldi!

Yeni üçlemenin bu ikinci filminin de ilk fragmanı yayınlandı!

Star Wars: The Last Jedi fragmanı geldi!

Star Wars'un başlangıcı yani a New Hope’un 40. yılının kutlandığı Star Wars Celebration etkinliğinde yeni üçlemenin ikinci filminin ilk fragmanı da yayınlandı. Aralık 2015 tarihinde Star Wars The Force Awakens ile başlayan bu üçleme, Star Wars The Last Jedi'la devam ediyor.

Hala gizemini çözemediğimiz ReyLuke Skywalker’ı inzivaya çekildiği adada bulmuş ve ona ışın kılıcını uzatmış ve ilk film orada bitmişti. Görünen o ki Luke Skywalker, Güç’ü tamamen çözmüş. Buna ek olarak, yine bu üçlemenin ilk filminin sonunda ağır yaralanan Kylo Ren de oldukça kızgın bir biçimde First Order’ı Resistance’ı bitirmek amacıyla yolluyor.

Poe Dameron ve BB-8 zor durumdayken Finn ise sağlık kapsülünde iyileşme sürecinde görülüyor. Yönetmenliğini Rian Johnson’ın üstlendiği Star Wars The Last Jedi15 Aralık 2017'de vizyona girecek. Filmin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.