Sinema

The Batman hayranlarına müjde! Devam filmi yolda

Bu yıl vizyona giren ve Twilight filminden tanıdığımız The Batman filminin devamı için start verildi. İşte devam filmiyle ilgili bilinen tüm detaylar.

The Batman hayranlarına müjde! Devam filmi yolda

Robert Pattinson'ın başrolde karşımıza çıktığı The Batman filmi Warner Bros. ile ekranlara geri dönecek. Son teslim tarihi raporları Warner Bros. Motion Picture Group yöneticisi Toby Emmerich Salı günü CinemaCon'da yeni filmi duyurdu.

Beklentilerin nispeten düşük tutulduğu film yoğun bir beğeni ve ilgiyle karşılandı desek yanlış olmaz. Twilight filminden tanıdığımız Robert Pattinson'un Batman rolüyle ekranların karşısına geçecek olması bazıları tarafından çok karşılanmamıştı. Bazı Batman hayranları bu rolde Robert Pattinson'u görmek istemediklerini belirtmişti. Ancak şaşırtıcı bir şekilde iyi bir performans sergileyen film Batman hayranları tarafından da sevgiyle karşılandı.

The Batman hayranlarına müjde! Devam filmi yolda

the batman

Deadline'a göre film, küresel gişede 760 milyon dolar kazandı ve HBO Max'te yayınlandığı ilk hafta 4,1 milyon hane tarafından izlendi. Sadece bu ayın başında yayın akışı hizmetine geldiği düşünülen film ciddi bir ilgi gördü desek yanlış olmaz.

Hem Reeves hem de Pattinson yeni film için geri dönecek, ancak henüz film ile ilgili çok fazla ayrıntı bilinmiyor. Ancak film, Reeves'in Batman evreninde dört gözle beklenecek tek şey değil, çünkü HBO Max için yapılan çalışmalarda Colin Farrell'in Penguin'iyle ilgili bir yan ürün de var. Devam filmi de ilki kadar iyi olacak mı bekleyip göreceğiz. Henüz devam filmi ile ilgili bir tarih ya da başka bir detay bilgisi ise mevcut değil.

Yorumlar
Musafir
Batman i çok severim ama hayatımda segrettigim en kotu Batman olmuş.heyecandan uzak.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.