Sinema

The Matrix 4: Resurrections bomba gibi geliyor! İlk fragman yayınlandı

Hayranların heyecanla beklediği The Matrix 4: Resurrections filmi için ilk fragman yayınlandı. İşte detaylar.

The Matrix 4: Resurrections bomba gibi geliyor! İlk fragman yayınlandı

Senelerdir popülerliğinden ve hayran kitlesinden hiçbir şey kaybetmeyen film serisi Matrix 20 yıl sonra yeni filmiyle hayranlarıyla buluşacak. Filmin hakkında çok bilgi paylaşılmaması beklentileri ve oluşan merakı iyice artırmıştı. Bugün nihayet The Matrix 4: Resurrections için resmi fragman geldi.

Filmin ilk fragmanı bugün sosyal medya sitelerinde paylaşıldı. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff gibi isimleri barındıran film 22 Aralık 2021 tarihinde nihayet hayranlarıyla buluşacak.

The Matrix 4: Resurrections için ilk fragman yayınlandı

Filmin yapımları koronavirüs pandemisi yüzünden sekteye uğramıştı. Çekimlerine bir süre ara verilen filmin yapımı daha sonra kaldığı yerden devam etti. Bu süreçte hayranların da beklentisi oldukça arttı diyebiliriz. Neyse ki çok uzun süre beklenmesine gerek kalmadan bu kış ayında hayranlar yeni filmi izleme şansına erişecek.

Filmden ilk görseller, What is the Matrix başlıklı site üzerinden yayınlanmıştı. Web sitesine girişte kırmızı hap ya da mavi hap seçenekleri sunuluyordu. İlk filme gönderme yapan web sitesi seçilen hapla birlikte farklı görseller sunuyordu. Ancak bu hayranlara yeterli gelmedi. Şimdi gelen tam fragmanla filmin nasıl olacağına dair gerçek bir bakış açısı kazanmış olduk diyebiliriz. Siz fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? The Matrix serisini seviyor musunuz? Sizce 20 yıl sonra gelen yeni film beklentileri karşılayabilecek mi?

Yorumlar
Umut
Frangmana göre Matrix bir ile aynı. Öyle ise rezalet olur.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.