Animasyon filmleri genellikle 7'den 70'e her yaş için izlenebilir türden filmlerdir. Genellikle güldürür ve keyifli zaman geçirmek için doğru tercihtir. Yalnız izleyebilirsiniz, kız ya da erkek arkadaşınızla izleyebilirsiniz, ancak bu filmleri bizlere en çok sevdiren şey, sanırım çocuklarımız ile ailecek izleyebileceğimiz türde filmler olmalarından kaynaklıdır.


Geçmişten bugüne dek animasyon filmleri ciddi bir evrim geçirmiştir, özellikle de Pixar ve Disney yapımlarının bu konuda oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.


Koronavirüs salgınından korunmak amacı ile evde kaldığımız bu günlerde, eğer evde izlemek için film arayışındaysanız, ya da çocuğunuz uslu durmuyor ve film keyfini yaşamanıza müsade etmiyorsa, listemizde yer verdiğimiz animasyon filmlerini hep birlikte izleyerek aile boyu film keyfi yaşayarak rahat edebilirsiniz :) Zira çocuklu evde film izlemenin ne kadar zor olduğunu bizzat yaşadığımdan, film sever okuyucularımız için faydalı olacağını düşündüğüm bu film listesini sizlere de önermek istedim. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu filmlere hep birlikte göz atalım.


İşte tüm zamanların en iyi 10 animasyon filmi;

Paddington 2 (2018)

Pinocchio (1940)

Only Yesterday (1991)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.