Tüm zamanların en iyi sitcom dizileri! - Page 1

ALF
IMDb puanı: 7,4/10
1986-1990 yılları arasında NBC kanalında yayınlanan ABD'nin popüler komedi dizilerinden birisidir. Melmac gezegeninden dünyaya gelmiş bir uzaylı olan ALF'in başrolünde olduğu dizi, ALF'in başından geçenleri anlatmaktadır. ALF adı ise davetsiz olarak gökyüzünden inerek bir amerikan ailesinin evine yerleşmesi sonucu ailenin reisi Willie tarafından konulmuştur. Açılımı Alien Life Form (Yabancı Yaşam Formu) şeklindedir.TRT'de 80'li yılların sonlarında gösterilen dizi, 90'lı yıllarda da Kanal D tarafından Türk izleyicisine sunuldu.

Tüm zamanların en iyi sitcom dizileri! - Page 2

The Big Bang Theory
IMDb puanı: 8,1/10
Birbirinden zeki ve takıntılı iki ev arkadaşının karşı apartman dairesine, güzel (ama aklı biraz yavaş çalışan) bir genç kız tanışırsa ne olur? The Big Bang Theory MIT doktorası yapan, asosyal iki araştırma görevlisinin, sıradan bir garson olan, sarışın güzel Sheldon ile komşuluk ilişkilerini anlatıyor. The Big Bang Theory, Two and a Half Men’in yaratıcısı ve yazarı Chuck Lorre imzalı, zeka dolu bir komedi.

Tüm zamanların en iyi sitcom dizileri! - Page 3

Chuck
IMDb puanı: 8,2/10
Uluslararası teröristler, suikastçılar, silah kaçakçıları... Beynine indirilen bilgilerle kendini birdenbire hükümetin tüm sırlarına vakıf, yürüyen bir bilgisayar olarak bulan Chuck Bartowski’nin mecburen başladığı ajancılık oyununu devam ediyor. Televizyon ekranların en komik ve en duygusal ‘çakma ajanı’ Chuck’ta The O.C.’nin yaratıcısıJosh Schwartz imzası var.

Tüm zamanların en iyi sitcom dizileri! - Page 4

How I Met Your Mother
IMDb puanı: 8,3/10
2030 yılındayız; Ted Mosby çocuklarına anneleri ile tanışmasının ‘uzuuun’ hikayesini anlatıyor ve bir anda 2005 yılının Amerikası’na geri dönerek, beş sıkı dostun 20’li yaşlardaki eğlenceli yaşamalarına konuk oluyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.