Vizyona yeni giren filmler! - Page 1

The Batman


The Batman, suçluların kalplerine korku salan Batman'in Riddler isimli bir seri katille mücadelesini konu ediyor. Filmde Batman karakterini Alacakaranlık serisindeki Edward rolü ile tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi yakalayan Robert Pattison canlandırıyor. Aksiyon, gerilim, polisiye türündeki filmin yönetmenliğini ise Matt Reeves yaptı.

Vizyona yeni giren filmler! - Page 2

Bergen


Arabeskin unutulmayan kadın seslerinden biri olan Bergen'in hayatını anlatan filmde, Bergen olarak bilinen Belgin'in Ankara'dan Adana'ya, oradan da yaşadığı aşkın ardından ebediyete uzanan öyküsünü anlatıyor. Filmde Bergen karakterini Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor. Başarılı oyuncunun filmden görüntüleri ile Bergen’in gerçek görüntülerini ayırt etmek oldukça zor. Biyografik dram türündeki filmin yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper yaptı.

Vizyona yeni giren filmler! - Page 3

Kaçış


2022 Oscar’ları için En İyi Uluslararası Film, En İyi Belgesel ve En İyi Animasyon olmak üzere 3 dalda birden adaylık elde ederek sinema tarihine geçen “KAÇIŞ / FLEE” pek çok övgü almış bulunuyor. Afganistan’dan kaçıp Danimarka’ya mülteci olarak giden Amin’in yaşadıklarını anlatan animasyon, belgesel türündeki film Danimarka yapımı.

Vizyona yeni giren filmler! - Page 4

Yaramaz Çocuklar


Yaramaz Çocuklar, kardeşlerine destek olabilmek için Fransa'dan köyüne geri dönen ve burada yaşadıklarını kayıt altına alan genç bir adamın yaşadıklarını konu ediyor.


Yaramaz Çocuklar, yönetmenliğini ve senaristliğini Ahmet Necdet Çubur'un yaptığı bir Türk belgesel filmidir. Film Saray Bosna Film Festivali'nde ödül kazanmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.