Sinema

War for the Planet of the Apes'in ilk fragman yayınlandı!

Maymunlar Cehennemi üçlemesinin sonuncusu olan War for the Planet of the Apes filminin ilk fragmanı yayınlandı.


Modern Maymunlar Cehennemi üçlemesinin son halkası olan War for the Planet of the Apes'ten merakla beklenen ilk fragman yayınlandı.

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç  ile bilinen hikâyenin orijinini ele almaya başlayan ilk film, hem gişede hem de eleştirel anlamda sürpriz yapmayı başarmıştı. Serinin ikinci filmi Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti, insanlar ve maymunlar arasında patlak veren savaşın tohumlarını ele alıyordu.

İkinci film serinin seyircisini de arttırmayı başardı ve dünya genelinde 710 milyon dolar hasılata ulaştı. İkinci filmden üç yıl sonra vizyona girecek olan üçlemenin son halkası War for the Planet of the Apes'ın ilk fragmanı ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Andy Serkis'in yeniden maymunların lideri Caesar'a hayat verdiği filmde, Woody Harrelson, Judy Greer ve Steve Zahn gibi isimler yer alıyor. İnsanlar ve maymunlar arasındaki savaşın ölçeğinin devasa boyutlara ulaştığını gördüğümüz fragman, filmin aksiyon dozajıyla ilgili ipuçları veriyor.

War for the Planet of the Apes filminde Caesar ve beraberindekiler insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya geliyor. Fakat Caesar'ın ordusu büyük kayıplar veriyor. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Caesar, Colonel ile teke tek yüzleşmek için yola koyuluyor. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlı. 

14 Temmuz 2017'de vizyona girmesi beklenen filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.