Sinema

Yaza doyamayanlar! Bu filmler içinizi ısıtacak!

Güneşi iliklerinizde hissedeceğiniz, yaz temalı en iyi filmleri sizler için listeledik!

Yaza doyamayanlar! Bu filmler içinizi ısıtacak! - Page 1

Geçtiğimiz gün, yaz mevsiminde gösterime girmiş, yüksek gişe rakamlarına ulaşmış en iyi filmleri siz değerli Teknolojioku takipçileri ile paylaştık ve ilginin yüksek olduğunu gördük. Hal böyle olunca benzer bir içerik ile karşınıza çıkmaya karar verdik. Bu defa yaz aylarında gösterime giren değil, içinizi ısıtacak, güneşi iliklerinizde hissettirecek, yaz temalı en iyi filmleri bir araya getirdik.

Tahmin edersiniz ki, yaz mevsimi denildiğinde birçoğumuzun aklına gelen ilk şey, denizin, güneşin, kumsalların keyfini doya doya çıkaracağımız güzel bir tatil oluyor! Hak vereceğiniz üzere bu her zaman bu mümkün olamayabiliyor. Bazen maddi kaynaklarımızın kısıtlı olması, bazen iş tempomuzun yoğun olması sebebi ile zaman bulamıyor olmamız.

Örneğin; geçtiğimiz yaz koronavirüs pandemisi sebebi ile bir çoğumuz yaz mevsimini evlerimizde geçirmek zorunda kalmıştık. Eğer siz de benzer sebeplerden tatile gidemeyenlerdenseniz sakın üzülmeyin, bu içeriğimiz sizler için! Her ne kadar aynı deneyimi yaşatmayacak olsa da, içinizi ısıtacak, gerçekte olduğu kadar olmasa da tatil keyfini hissetmenizi sağlayacak en iyi yaz temalı filmlerini sizler için listeledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri o filmler ile başbaşa bırakalım!

NOT: Sıralamayı IMDb puanı daha yüksek olan filme ilerleyecek şekilde düzenledik.

İşte güneşi iliklerinizde hissedeceğiniz, yaz temalı en iyi filmler!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.