Yeni Marvel filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu! - Page 1

Black Widow
Vizyon Tarihi: 1 Mayıs 2020
Black Widow, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek ABD yapımı, Marvel Comics'in yayınladığı Black Widow isimli çizgi romandan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından yapımı üstlenilen yirmi dördüncü Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmi.

Yeni Marvel filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu! - Page 2

The Eternals
Vizyon Tarihi: 6 Kasım 2020
The Eternals, 6 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek ABD yapımı, Marvel Comics'in yayınladığı Eternals isimli çizgi romandan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından yapımı üstlenilen yirmi beşinci Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmi.

Yeni Marvel filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu! - Page 3

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Vizyon Tarihi: 12 Şubat 2021
1970’lerde yaratılan, Marvel’in MCU’daki ilk Asyalı süper kahraman olarak ortaya çıkan ve kötü bir karakter olan babası tarafından yetiştirilen Shang-Chi, gerçekleri öğrendiğinde babasına savaş açıyor.

Yeni Marvel filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu! - Page 4

Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Vizyon Tarihi: 7 Mayıs 2021
Zaman Taşı'nın koruyucusu Doktor Strange’in maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Bu yapımda Benedict Cumberbatch ünlü Doktor Strange'e bir kez daha hayat veriyor. İlk filmin yönetmeni Scott Derrickson'ın devam halkasında da kamera arkasına geçeceği yapımda Strange'in sadık yardımcısı usta Wong rolünü bir kez daha Benedict Wong üstleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.