Yeni Sonic filminden beklenen haber geldi

Serinin üçüncü filminin çekimlerinin tamamlanması, Sonic hayranlarını sevince boğdu.

Yeni Sonic filminden beklenen haber geldi

Bu yeni bölüm, Sonic'in hikayesini daha da genişletiyor ve izleyicilere unutulmaz bir sinema deneyimi vaat ediyor. Ekip, filmi izleyicilerle buluşturmak için sabırsızlanırken, Sonic'in yeni maceralarının hayranları nasıl büyüleyeceği merak konusu.

"Sonic the Hedgehog 3" filminin ana çekimleri resmen tamamlandı. Yönetmen Jeff Fowler, Twitter hesabından çekimlerin sona erdiğini ve şimdi, Aralık ayındaki yayın öncesinde animasyonların düzenlenmesi sürecine geçildiğini doğruladı. Yönetmenin giydiği tişört de oldukça dikkat çekiciydi.

"Sonic the Hedgehog"un üçüncü filmi için planlar, ikinci filmin yayınlanmasından önce bile, 2022 Şubat'ında duyurulmuştu. Jim Carrey, emeklilik ilanını geri çekerek Dr. Robotnik rolüyle bir kez daha geri dönecek.

Yeni Sonic filminden beklenen haber geldi

Geçen yılki SAG-AFTRA grevi nedeniyle beklenenden daha geç bir şekilde, animasyon karakterler için çekimler geçen yıl Temmuz ayında İngiltere'nin Surrey bölgesinde başladı. Canlı aksiyon oyuncuları ile çekimler ise Kasım ayında başladı. Filmin, video oyunları Sonic Adventure 2 ve 2005'te çıkan Shadow merkezli spin-off oyunundan ilham alacağı belirtiliyor.

Carrey ile birlikte "Sonic The Hedgehog 3", James Marsden, Ben Schwartz, Tika Sumpter, Colleen O'Shaughnessey, Lee Majdoub ve kendi televizyon spin-off mini dizisine sahip olacak Idris Elba'nın Knuckles'ı da dahil olmak üzere önceki filmlerin kadrosunu geri getirecek. Shadow the Hedgehog'un seslendirme sanatçısı henüz açıklanmadı. Fanların favori karakteri, önceki filmde bir sonrası kredi sahnesinde gösterilmişti.

Sega, bu kez ekstra Shadow the Hedgehog içeriğiyle 2D/3D platform oyunu Sonic Generations'ın remastered versiyonunu 2024 Sonbaharında yayınlayacağını duyurdu.