Sinema

Yeni Tomb Raider filminden ilk görüntüler!

Yeni Tomb Raider filmine ait ilk görüntüler yayınlandı.

Yeni Tomb Raider filminden ilk görüntüler!

Filmin oyuncuları, filmin hikayesi ve filmin vizyon tarihi de kesinleşti. Square Enix'in 2013 senesinde yepyeni bir başlangıç yaptı. Normalde 1996 çıkışlı oyun tüm zamanların en çok oynanan video oyunlarından biri, bu yeni filmle birlikte daha büyük bir kitleye hitap etmesi oyunun daha da tanınmasına yardımcı olmuştu.

Aynı oyunlar gibi Angelina Jolie ile bütünleşen ve ünlenen Tomb Raider serisi de yeniden çekilerek, yeni nesil için baştan yapılacak. Alicia Vikander, bu yeni Tomb Raider filminde Lara Croft'u canlandıracak. Roar Uthaug'ın yönetmenliğini üstlendiği ve Evan Daugherty'nin senaryosunu yazdığı Tomb Raider filminin ilk fotoğrafları yayınlandı. 

Filmin senaryosunun, 2013 senesinde piyasaya çıkan Tomb Raider oyunu ile 2015 senesinin sonlarında çıkan Rise of the Tomb Raider oyununun hikayesine paralel ilerleyeceği açıklandı. Filmin ilk fotoğraflarında ilk oyundaki kostümlerle görüyoruz. Tomb Raider filmi, 16 Mart 2018'de vizyona girecek.

 1490716271_tomb-raider-film-1.jpg

1490716283_tome-raider-film-1490701561.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.