Sinema

Zack Snyder, Justice League'den elini çekmek zorunda kaldı!

DC filmlerinin zarar etmemesine rağmen beklenen gişe hasılatı değerlerinin çok aşağıda olması; Zack Snyder'ın rütbesi indirildi.

Zack Snyder, artık DC filmlerinin yönetmenliğini üstlenemeyecek!

Gal Gadot, Jason Momoa, Henry Cavill, Ezra Miller, Ray Fisher, Amber Heard'ın başrollerini paylaştığını ve bol Akademi Ödüllü oyuncular Jeremy Irons, J.K Simmons, Ben Affleck ve Amy Adams gibi oyuncuların kadroda yer aldığı film, iki günde 100 milyon dolar gişe hasılatı elde etmesine rağmen, üçüncü günden itibaren serbest düşüşe geçti.

Yapım kapanış gününde sadece 660 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. 660 milyon dolar düşük bir gişe hasılatı olmasa da; 300 milyon dolarlık bir filmin bütçesini ucu ucuna karşılıyor.

Warner Bros önemli bir karar alarak Zack Snyder'lı bir Justice League filminin ertelendiğini duyurdu. Aslında Justice League Part Two, 2019 yılında gösterime girecekti. Maalesef bu plan iptal oldu. Warner Bros.'tan sızan dedikodulara göre Snyder, DC filmlerinde sadece ve sadece yapımcı rol üstlenecek.

Solo Batman, Aquaman ve Flash filmleri yeni Justice League yapımının geleceğini yönlendirecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.