6 erkek arkadaşı ile parti veren Britney Spears çıplak fotoğrafını paylaştı! Sosyal medya yıkıldı!

Eşi Sam Asghari ile boşanma aşamasında olan Britney Spears bir türlü uslanmıyor. 6 erkek arkadaşı ile parti veren Spears şimdi de üstü çıplak şekilde ata bindi.

6 erkek arkadaşı ile parti veren Britney Spears çıplak fotoğrafını paylaştı! Sosyal medya yıkıldı!

6 erkek arkadaşı ile partileyen Spears paylaştığı fotoğrafla yok artık dedirtti. Bu fotoğrafa dilerseniz buraya tıklayarak haberin kaynağından göz atabilirsiniz. (En alt kısımdaki fotoğraf) 

Pop müziğin ünlü isimlerinden Britney Spears, son zamanlarda karmaşık bir ilişki yaşantısı ve sansasyonel yaşam tarzıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Spears, 14 ay önce Sam Asghari ile dünya evine girdikten sonra düzenli bir yaşam sürdüreceği düşünülürken, ilişkisinde yaşadığı sorunlar nedeniyle adından sıkça söz ettiriyor.

İddialara göre Sam Asghari, Britney Spears'a karşı ihanet gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. Bu olayın ardından Britney Spears, evinde altı erkek arkadaşıyla birlikte çılgın bir boşanma partisi düzenledi. Bu parti, Britney Spears hayranlarının bile tepkisini çekti ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

6 erkek arkadaşı ile parti veren Britney Spears çıplak fotoğrafını paylaştı! Sosyal medya yıkıldı!

Ancak bu karmaşık durum Britney Spears'ın dikkatini dağıtmış gibi görünmüyor. Ünlü popçu, son olarak çölde at sırtında gezinti yaparken görüntülendi. Sıcak havadan bunalarak üstünü çıkaran Spears, çevresindekilerin bakışlarına aldırış etmeden üzerindekileri çıkardı ve çıplak kaldı. Bu olay da magazin basınının ve sosyal medyanın ilgisini çekti.

Britney Spears, uzun yıllardır medyanın ve kamunun büyük ilgisi altında olan bir sanatçı. Özgürlüğünü kazanma mücadelesi ve kişisel hayatındaki karmaşalarla sürekli gündemde olan Spears, adı her ne kadar ilişki sorunları ve parti haberleriyle anılsa da müzik kariyerine odaklanmayı sürdürüyor. Britney Spears hayranları, onun sağlığı ve mutluluğu için en iyisini dilerken, yaşantısının ne şekilde devam edeceği ise merak konusu olmaya devam ediyor.