Sosyal Medya

Bahar Candan OnlyFans'tan 1 milyon TL kazandı! İşte o fotoğraf!

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, OnlyFans'tan 1 milyon TL kazandı. İşte çok konuşulan o fotoğraf.

Bahar Candan OnlyFans'tan 1 milyon TL kazandı! İşte o fotoğraf!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile magazin gündeminin üst noktalarında yer alan Bahar Candan, geçtiğimiz haftalarda OnlyFans işine girmişti. Şimdi ise Candan, OnlyFans'tan kazandığı parayı açıkladı. Paylaşılan fotoğraf büyük dikkat çekti. 

Bahar Candan, OnlyFans'tan 1 milyon TL kazandı, sosyal medyada paylaştı

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, geçtiğimiz haftalarda OnlyFans hesabı açmıştı. Candan'ın yoğun ilgi gören OnlyFans hesabı, fenomene büyük bir para kazandırmış gibi gözüküyor.

Candan, sosyal medya hesabında OnlyFans hesabından ne kadar kazandığını açıkladı. Bunu da paylaştığı bir görsel ile açıkladı. Çok konuşulan o fotoğrafta Bahar Candan'ın OnlyFans'tan neredeyse 1 milyon TL kazandığı bilgisi yer alıyor. Candan, sosyal medya hesabında kazandığı rakamı paylaşarak büyük dikkat çekti. OnlyFans'a da teşekkür etti. 

bahar candan onlyfans

Bahar Candan kimdir?

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul'da doğdu. 24 yaşındaki Candan, Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızıdır. Candan, ablası Nihal Candan gibi "İşte Benim Stilim" adlı moda yarışması ile ünlü oldu.

Hukuk öğrencisi olarak bilinen Bahar Candan, "Dondurma Gibisin" ve "Dom Pérignon" adlı iki şarkıya sahip. Bahar Candan, İşte Benim Stilim'de sık sık gündeme gelen konuşma tarzı, mimikleri ve ağlamalarıyla tanınıyor. Doya Doya Moda yarışması için 44 beden olduğu söyleniyor. Bahar Candan 1,76 cm boyunda ve 71 kilodur. Candan, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile gündeme sık sık çıkıyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.