Sosyal Medya

Bakire olan tek OnlyFans modeli o! Kazancı dudağınızı uçuklatacak!

Yetişkinlere yönelik bir sitede müstehcen fotoğraflarını satarak para kazanan Kerolay Chaves, Noel Baba’dan isteklerini sıraladı.

Bakire olan tek OnlyFans modeli o! Kazancı dudağınızı uçuklatacak!

Son yıllarda popüler hale gelen OnlyFans, ücretli üyelik sistemi üzerine kurulu. Eğer bir profilin fotoğraf ve videolarına erişmek istiyorsanız, belirli bir ücret karşılığında o profilin aylık abonesi olmanız gerekiyor. OnlyFans profili açarak burada müstehcen fotoğraf ve videolarını paylaşan kişilere ise OnlyFans modeli deniyor. Bu kişilerin ayda on binlerce dolar kazanması, siteye olan ilgiyi arttırmış vaziyette.

Bakire olan tek OnlyFans modeli o! Paraya para demiyor!

İşte burada fotoğraflarını satarak paraya para demeyen isimlerden birisi de Kerolay Chaves. Kendisini sitedeki son bakire olarak tanıtan kadın, müstehcen pozlarını satmakta ise herhangi bir sakınca görmüyor. Noel Baba’dan en büyük isteğini ise sadık bir erkek arkadaş olarak açıklayan Chaves, isteğinin işiyle zıt olmadığının da altını çiziyor.

Bakire olan tek OnlyFans modeli o! Kazancı dudağınızı uçuklatacak! - Resim : 1

Sadık bir erkek bulmanın oldukça zor olduğunu da ifade eden kadın, “Sadık olanların beni yatakta mutlu edemeyeceğini düşünüyorum. Bana istediğim hayatı verip beni aldatmayacak bir erkek yok mu? Bir ilişki kurmak, bir kişiye bağlanmak istiyorum. Çalışmamı ve kariyerimi anlıyor olmamı. Çünkü içeriklerim yüzünden beni yargılayarak aldatmaya hakkı olduğunu düşünmesi yanlış olur.” ifadelerini kullanmış. OnlyFans üzerinden ayda binlerce dolar kazanarak paraya para demeyenler kervanına katılan Kerolay Chaves, kendisini sitenin tek bakiresi olarak adlandırıyor.

Yorumlar
NUR
böyle şeylere hemen yorum yazıyorsunuz teknoloji ile ilgili şeylerede yazmıyorsunuz
Cevapla
Teknoman
Bu site Onlyfansa musterimi topluyor? Modern cag mezemenkligi bu olsa gerek. Bari bu bir reklamdir yazsaydiniz.
Cevapla
Mümin
Siz bu kafayla çok ilerleyemezsiniz nasıl bir haber bu elektronik cihazların haberini yapın lütfen
Cevapla
Bekir
Patlamımış malı yamalamış olarak gagalamayın 😂😂😂
Cevapla
Ahmet
Aynen ya bu nasıl teknoloji sitesi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.