Bilmediğiniz 5 WhatsApp eklentisi! - Page 1

WhatsAuto - Bazen direksiyonda, bazen ise kitabınızın başında ders çalışıyor olabilirsiniz. Buna rağmen arkadaşlarınıza nazikçe otomatik bir cevap vermek istiyorsanız, önceden belirlenen mesajlar yollamanıza izin veren WhatsAuto'yu kullanabilirsiniz.

Bilmediğiniz 5 WhatsApp eklentisi! - Page 2

WhatsAuto - Kişiselleştirmesi kolay olan uygulama, yazıları kalın, italik veya üstü çizgili olarak yazmanıza da izin veriyor. Otomatik cevapların kimlere gönderileceğini seçebiliyorsunuz, örneğin favori kişilerinize otomatik cevap yollamamayı tercih edebilirsiniz.

Bilmediğiniz 5 WhatsApp eklentisi! - Page 3

WikiBot - WikiBot, kendisine yolladığınız sözcüğün Wikipedia'daki açıklamasını önünüze getiriyor. Bunun için WikiBot'un telefon numarasını kişi listenize ekliyorsunuz. Ardından şu mesajı, bu numaraya bir WhatsApp mesajı olarak göndermeniz gerekiyor:

Bilmediğiniz 5 WhatsApp eklentisi! - Page 4

WikiBot - join ultramarine-tapir

Bunu yaptıktan sonra hizmetin etkinleştiğine dair bir uyarı alacaksınız. Artık basit şeylerin anlamını veya bir kişinin kim olduğunu anlamak için Google'a gitmek zorunda değilsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.