Sosyal Medya

Bobiler, sanatçıların gelir sağlamasına destek oluyor!

Dünyaca ünlü patreon.com platformuyla yapılan entegrasyon sayesinde bobiler.org üyeleri kolayca bağış elde edebilecek.


Türkiye’nin en büyük online görsel paylaşım sitesi Bobiler.org, patreon.com üzerinden yaratıcı çalışmalara imza atan gençlere ve sanatçılara gelir elde etmeleri için destek veriyor.

Bobiler’in patreon.com ile yaptığı entegrasyon sayesinde, 70 binin üzerindeki Bobiler üyesi ve her ay site aracılığıyla erişilen 4 milyondan fazla kişi, patreon.com üzerinde destek alabilecek.

Kitlesel kaynak platformu olarak faaliyet gösteren patreon.com dünyada bir çok sanatçının kendi sayfalarını oluşturarak tasarımlarına destek alabilmesini sağlıyor. Patreon portalında farklı sanat ve tasarım branşlarından 50.000’den fazla tasarımcı ve sanatçının sayfası bulunuyor.

Bobiler.org kurucularından Ozan Tüzün “Her fikre açık bağımsız bir platform olarak, hem üyelerimiz hem de komünitemiz adına, özgür düşünce ve farklı görüşlerin tek mecrada birleşmesi, yaratıcı fikirlerin üretilmesi için çalışıyoruz. Yaklaşık 10 yıldır gençlerin üretmesine ön ayak olmak, isimlerini duyurmalarını ve yaratıcı fikirleriyle kendilerini finanse etmelerini sağlamak amacıyla projeler geliştiriyoruz. Patreon ile yaptığımız entegrasyon sayesinde mevcut üyelik bilgileriyle kolayca hesap açabilen Bobiler üyeleri, hesaplarının adresini hayranlarıyla paylaşarak uygulamadan hemen faydalanabiliyor.” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.