Sosyal Medya

Britney Spears çırılçıplak fotoğraflarını paylaştı!

Ünlü şarkıcı Britney Spears, Instagram hesabı üzerinden çırılçıplak fotoğraflarını paylaştı. Spears’ın bu paylaşımlarına beğeni yağdı.

Britney Spears çırılçıplak fotoğraflarını paylaştı!

Uzun zamandır zor günler geçiren ünlü şarkıcı Britney Spears gündemden düşmüyor. Babası ile yaşadığı vasilik sorununu mahkemeye taşıyan güzel yıldız, aldığı güzel haberlerin ardından sonunda depresyondan çıkmış gibi duruyor. Yaptığı paylaşımlarla beraber sık sık magazin haberlerine konu olan Britney Spears’ın son pozları ise sosyal medya kullanıcılarının dilinden kolay kolay düşmeyecek gibi gözüküyor.

Britney Spears çıplak fotoğraflarını paylaştı!

Uzun bir zamandır babası olan Jamie Spears’ın vasiliği altında yaşayan ünlü yıldız Britney Spears, mahkemenin kararı sonrasında büyük sevinç yaşadı. Buna göre mahkeme, Jamie Spears’ın vasiliğini askıya aldı ve böylece güzel şarkıcı özgürlüğüne kavuştu. Britney, bu haberi resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı çıplak fotoğrafları ile kutladı. Bu paylaşıma binlerce beğeni ve yorum gelirken fotoğraflardaki başarısız oynama da fazlasıyla dikkat çekti. Britney Spears’ın fotoğraflarda herhangi bir oynama olmadığını söylemesinin aksine küvetin yamuk çıkması eleştirileri de beraberinde getirdi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Britney Spears (@britneyspears)'in paylaştığı bir gönderi

Nişanlısı ile beraber Pasifik kıyılarında tatile çıkan güzel yıldız, yeni hayatına da sansasyonel bir başlangıç yapmış oldu. Sosyal medyada bomba etkisi yaratan fotoğraflar kimileri tarafından ise eleştiri konusu oldu. Ancak bir gerçek var ki artık Britney babasının vasiliğinden kurtuldu ve bunu doyasıya kutladı. Ayrıca bu paylaşımlar güzel yıldızın takipçi sayısında da gözle görülür bir artışa sebep oldu.

Yorumlar
Mk-ultra
Tüm hayranlarına vücudunu açmış sunmuş. Her toplum farklı yorumlar.
Cevapla
Hsnd
Haha makine gibi kadın demek istemiş editör heralde:) teknoloji haberi yapmış… kralsın🤣🤣🤣
Cevapla
Mehmet Ali
Teknoloji ile bu haberinizin illiyetini anlayamadım. Lütfen açıklar mısınız?
Cevapla
Ahmet Asım Karakuş
Haber sayfası sonuçta. Ha tabii ki isminde teknoloji var orasını ben de anlayamadım :)
Bonkör
Anlamayacak ne var daha çok okunuyo ondandır.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.