Didem Soydan transparan elbisesi ile sosyal medyayı salladı! Baba elbise yok!

Didem Soydan iç çamaşırsız pozuyla kamera karşısına geçti. Transparan elbisesiyle fotoğraf çekilen Soydan'ın son paylaşımı sosyal medyayı salladı. İşte çok konuşulan o fotoğraf.

Didem Soydan transparan elbisesi ile sosyal medyayı salladı! Baba elbise yok!

Ünlü manken ve oyuncu Didem Soydan, iddialı pozlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Şimdi ise Soydan, giydiği transparan elbisesiyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden oldu. Buna ek olarak, ünlü mankenin içine hiçbir şey giymemesi de dikkat çekti.

Didem Soydan'dan iç çamaşırsız 'transparan' poz!

Didem Soydan, verdiği pozlarla zaman zaman karşımıza çıkıyordu. Ancak yeni pozu, diğerlerine göre çok daha farklıydı. Özel hayatı hakkında çok konuşulan Didem Soydan, bu defa giydiği transparan elbisesi ile takipçilerinin karşısına çıktı.

38 yaşındaki ünlü manken, bu transparan elbisesinin içine hiçbir şey giymemesi ile yoğun dikkat çekti. İşte Soydan'ın bir stüdyoda çektiği ve kişisel Instagram hesabında paylaştığı olay olan o fotoğraf karesi.

Didem Soydan Transparan Elbise

Takipçilerine verdiği yanıtlarla da olay oluyor

Didem Soydan bu ay peş peşe verdiği pozlarla da gündem olmuştu. Hatta bir takipçisi ona, "Komple açın da kurtulun" demişti. Soydan cevap olarak "Var açığı Google'la kurtul kardeşim" demişti. 

Ünlü mankenin bu transparan elbisesi ile olan pozuna da yorumlar eksik olmadı. Bir takipçisi, "Bence bu saatten sonra kilotu da çıkart tam olsun" dedi.

Soydan ise "bakarız tatlım be keyif kahyası bizim. Sen takipte kal, başka dert vermesin" şeklinde yanıt verdi.

Didem Soydan poz

Fiziğiyle her zaman adından söz ettiren Didem Soydan, ünlü oyuncu Burak Deniz ile yollarını ayırma kararı almıştı. Burak Deniz'in de ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile beraber olduğu iddiaları gündemde dolaşıyordu.