Sosyal Medya

Elon Musk’ın her yaptığı gündem olmaya devam ediyor

Teknoloji dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Twitter CEO’su Elon Musk’ın her hamlesi yakından izleniyor.

Elon Musk’ın her yaptığı gündem olmaya devam ediyor

Dünyanın en zengin insanı unvanını borsa kayıpları ve Twitter yatırımları nedeniyle kaybeden Elon Musk, bir süredir normale dönmüş gibi görünüyor. Tabi Elon Musk’ın normali ile sıradan insanların normalinin aynı olmadığını belirtelim. Twitter’ı satın almadan önce iş dünyasındaki başarıları, Twitter üzerinden yaptığı çıkışları ve espriyle karışık paylaşımları ile gündeme gelen ünlü milyarder, popüler sosyal medya platformunu satın aldıktan sonra daha çok işten çıkarmalar, çalışanları sık boğaz eden uygulamalar, acımasız mesai kuralları gibi konularla gündeme gelir olmuştu.

Ancak biraz önce de belirttiğimiz gibi, son zamanlarda Elon Musk’ın epey durulduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki ünlü milyarder bu ara basına o kadar az malzeme veriyor ki, onun hakkında konuşmak için fırsat arayan takipçileri, Twitter’daki görünür ismini değiştirmesini bile gündeme taşır oldu.

Elon Musk’ın her yaptığı gündem olmaya devam ediyor

Twitter CEO’su, platformdaki görünür ismini değiştirerek Mr. Tweet ismini kullanmaya başladı. Bununla birlikte ünlü milyarderin kullanıcı adının hala @elonmusk olduğunu hatırlatalım. Yani Elon Musk’da her insan gibi Twitter’daki görünür ismini değiştirdi o kadar. Üstelik bunu daha önce de defalarca yapmıştı. Nitekim Elon Musk’ın kripto paralara yakından ilgi duyduğu dönemlerde ismini bu sektöre yönelik atıfta bulunan isimlerle değiştirdiğini de, sonrasındaki dönemlerde kendisini Teknoloji Kralı olarak tanıttığını da hatırlıyoruz. Ancak en başta da söylediğimiz üzere, söz konusu kişi Elon Musk olunca her yaptığı gündem olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yorumlar
Tekman
Muskin her yaptigi gundem olmuyor. Siz onun her yaptigini gundem yapiyorsunuz! Amac nedir?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.