Sosyal Medya

Facebook'tan Sevgililer Günü’ne özel yeni özellikler!

Facebook, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel yeniliklerini duyurdu. Messenger'a gelen bu özellikleri çok seveceksiniz.


Sosyal medya devi Facebook, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü boş geçmedi. Facebook, mesajlaşma platformu Messenger için yeni özelliklerini duyurdu. Messenger'a yeni gelen özellikler ile Sevgililer Günü daha renkli geçecek.

14 Şubat Sevgililer Günü için Messenger'a gelen yeni özellikler tahmin edebileceğiniz üzere sevgi ve kalp üzerine temaları içeriyor. Messenger'ın iOS ve Android uygulamasında kullanabileceğiniz özellikler arasında; yağmur şeklinde akan kalpler özelliği çok hoşunuza gidecek.

Eşinize veya sevgilinize Messenger üzerinden kalp gönderdiğinizde ekran kalpler ile dolacak. Ayrıca konuşma penceresinde sevginizi daha iyi ifade etmeniz için özel emoji de yer alacak.

Sevginizi farklı bir şekilde anlatmak için özel metin renginizi, emojinizi ve takma adınızı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Facebook üzerinde sevgili olduğunuz kişiyi bilgiler kısmına eklediyseniz, sevgiliniz mesajlar sekmesinin en üst bölümünde yer alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.