Sosyal Medya

Falling Stars akımı sosyal medyayı sallıyor!

Kısa bir süre önce ortaya çıkan ve sosyal medyayı sallayan Falling Star yani Kayan Yıldızlar akımı Türkiye'ye de sıçradı. Birçok ünlü bu akımı takip eden paylaşımlar yapıyor.

Falling Stars akımı sosyal medyayı sallıyor!

Sosyal medyada zaman zaman ortaya çıkan çeşitli akımlar dünya çapında takip ediliyor. Bunlardan biri de Falling Stars ismiyle bugünlerde sosyal medyanın ana gündemi oldu. Bu akımı Türkiye'de ilk başlatan isim ise Seda Sayan oldu.

Falling Stars akımı sosyal medyayı sallıyor

Bu akımı Türkiye'ye getiren ve yaygınlaştıran isim ise Seda Sayan oldu. Bir Simit Sarayı önünde yaptığı paylaşım ile sosyal medyanın gündemi haline gelen Falling Star akımı ünlü ya da ünsüz birçok kişi tarafından kullanılmaya başlandı.

Genelde yere düşmüş biri ve etrafında ona ait eşyaların bulunduğu fotoğraflarla yapılan paylaşımlar sosyal medyada binlerce kişi tarafından yapılmaya başlandı. İlk olarak DJ Smash‘ın özel jetinden inerken kendini yere atmasıyla başlayan bu akım, kısa süre içinde ünlü Hollywood yıldızları tarafından benimsendi.

Lena Perminova ve Natasha Poly gibi yıldız isimlerin katılımıyla popüler hale gelen akım, Türkiye’de de Seda Sayan’ın paylaşımıyla bir anda patladı. İşte Türkiye ve dünyadan #fallingstars paylaşımları!

Falling Stars akımı sosyal medyayı sallıyor! - Resim : 1

Falling Stars akımı sosyal medyayı sallıyor! - Resim : 2

Falling Stars akımı sosyal medyayı sallıyor! - Resim : 3


Özellikle Instagram'da popüler olan akımı siz de #fallingstars etiketi ile takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.