Galatasaray'ın yengesi azıttı! Sansürsüz video sosyal medyayı karıştırdı! İşte o kareler!

Icardi sayesinde tanıdığımız Wanda Nara, sosyal medya hesabında yaptığı yayın sırasında göğsünü açması ve dilini çıkarması ile gündem oldu.

Galatasaray'ın yengesi azıttı! Sansürsüz video sosyal medyayı karıştırdı! İşte o kareler!

2022'nin sonbahar aylarında Galatasaray'ın oyuncusu Icardi ile yollarını ayıran Wanda Nara, sosyal medya hesabında yaptığı yayın ile ortalığı karıştırdı. Canlı yayında göğsünü açıp dil çıkaran Arjantinli ünlü model, sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Wanda Nara canlı yayında "yanlışlıkla" göğsünü açtı

Yer alan bilgilere göre, ünlü model ve menajer Wanda Nara sosyal medya hesabında yaptığı canlı yayın sırasında "küçük bir kaza" geçirdi.

Ünlü model, takipçilerinin kendisine sorduğu soruları yanıtlıyordu. O sırada ise giydiği gömleğinin kaydığını fark etmedi. Gömleğinin altında herhangi bir sütyen takmaması nedeniyle ünlü modelin göğsü canlı yayında açılmış oldu.

wanda nara göğüs

Takipçileri onu uyardı ve bunu takiben Arjantinli model üstünü örttü. Dilini çıkarıp bu duruma karşı poz veren Nara, arkadaşıyla kahkahaya boğuldu.

Wanda nara canlı yayın göğüs

Ancak bazı takipçileri de Nara'nın uzun süre göğsünü açık tuttuğu için bunu kasıtlı bir şekilde yaptığını belirtti. Bir takipçisi de "Yanlışlıkla olsaydı hemen kapatırdın Nara, bizi kandırma" diye gülüp yorumda bulundu. Bu kareler de sosyal medyanın gündeminin en çok konuşulan olayları arasında yerini aldı.

Geçtiğimiz yılda hayatına beyaz bir sayfa açmıştı

Galatasaray'ın forvet oyuncusu Icardi ile Wanda Nara, yollarını 2022'nin eylül ayında ayırmıştı.

Ünlü model konu hakkında, "bu anı yaşamak benim için acı verici. Ancak yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını isterim. Bu ayrılık hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyeceğim." demişti.