Instagram'a yakın zamanda 8 önemli özellik geliyor! - Page 1

Tüm dünyanın kullandığı en popüler uygulamalardan birisi olan Instagram bizleri çok sevindirecek tam 8 yenilikle geliyor. Birçok konuda yeniliğe giden Instagram güvenlik, efekt, alışveriş yapma gibi birçok konuda bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Hadi gelin bunlara bir bakalım.

Instagram'a yakın zamanda 8 önemli özellik geliyor! - Page 2

1. Yeni kamera modu


Instagram'a attığımız hikayelerde değişik efektler uygulayabiliyoruz. Birçok modu olan hikayeler bölümünün görünümü değiştirildi. Artık bu farklı modlara alttan kaydırıp değiştirebileceğiz. Efekt olarak kendini çok geliştiren Instagram'ı denemenizi tavsiye ediyoruz. Hadi durmayın bir hikaye de siz ekleyin!

Instagram'a yakın zamanda 8 önemli özellik geliyor! - Page 3

2. Artık Instagram üzerinden bağış yapabilirsiniz!


Hikayeler kısmında birçok etiket zaten mevcut. Geri sayım, yer etiketi, soru-cevap, anket gibi birçok etiket var. Belli bir takipçi sayısını geçtikten sonra Instagram size bir 'bağış' etiketi sunacak. Bu etiketle beraber bağış toplayabileceksiniz.

Instagram'a yakın zamanda 8 önemli özellik geliyor! - Page 4

3. İnfluencer'lar çok sevinecek!


Instagram'da belli bir takipçi sayısının üstünde olanlar kendi profillerinde reklam yapabiliyor. Instagram da bu kullanıcıları düşünerek kendi profillerini tasarlayabileceklerini duyurdu. Ayrıca DM üzerinden gelen mesajlar ile reklamını yaptıkları ürünün satılması için daha kolay bir iletişim kurulabilecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.