Sosyal Medya

Instagram’a yeni hikaye özelliği geldi!

Instagram'da artık hikayelerimize aynı anda 10 fotoğraf ve video ekleyebileceğiz.

Instagram’a yeni hikaye özelliği geldi!

Instagram’a yeni özellik eklendi. Hikayeler ekranının sağ üst köşesinde beliren yeni bir ikon, 10'a kadar farklı fotoğraf ve videonun hikaye olarak eklenebilmesini, düzenlenebilmesini ve paylaşılabilmesini sağlıyor. Hikayeler kullanıcıların onları eklediği sırayla paylaşılırken, her biri tek tek düzenlenebiliyor.

Öte yandan, paylaşım sırasında hikayenin çekildiği noktadan uzak bir yerdeyseniz, Instagram fotoğrafın ya da videonun çekildiği noktalara yakın konum etiketleri öneriyor.

Android kullanıcıları için sunulmaya başlanan özelliğin önümüzdeki haftalarda iPhone ve iPad kullanıcıları için de yayınlanması bekleniyor. Son zamanlarda  bol bol güncelleme alan Instagram, yakın gelecekte bu düzenlemelerine yenilerini ekleyeceğini ve düzenlemelere gideceğinide ek olarak belirtti. Yeni emojiler ve ikonlar konusunda da hali hazırda güncellemeler sunan Instagram, kullanıcılarına daha iyi bir platform sunmak için çalışmalarına tam hız devam etmekte.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.