Instagram'da en fazla takipçisi olan 10 Türk! - Mayıs 2020 - Page 1

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, yaklaşık olarak aylık 1 milyarın üzerinde kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.


Günümüzde akıllı telefonlarından yaygınlaşması ile birlikte kullanıcı sayısını artırarak daha da popüler hale gelen Instagram’da birçok ünlü hesap yer alıyor. Bunun yanında takipçi ve beğeni sayısı da oldukça önem arz ediyor.


Zira Instagram bu anlamda kimi kullanıcıların tabiri caiz ise gelir kapısı oldu. Bu anlamda ciddi ödemeler alarak reklam yayınlayan birçok hesap mevcut.


Instagram bazı kullanıcılar için ise instagram üzerinden çıkış yapıp ünlendiği bir platform oldu. Bu hesaplar içerisinde; şirketler, dünyadan ünlüler, sade vatandaş olup burada ünlenen kişiler de yer alıyor.


Bu içeriğimizde ise sizler için hazırlamış olduğumuz en fazla takipçisi olan Instagram hesaplarının bulunduğu listemize yakından göz atacağız.


İşte, Instagram'da en fazla takipçisi olan 10 Türk;

Instagram'da en fazla takipçisi olan 10 Türk! - Mayıs 2020 - Page 2

10. Serenay Sarıkaya


9.3 Milyon

Instagram'da en fazla takipçisi olan 10 Türk! - Mayıs 2020 - Page 3

9. Fahriye Evcen Özçivit


10 Milyon

Instagram'da en fazla takipçisi olan 10 Türk! - Mayıs 2020 - Page 4

8. Murat Boz


10.5 Milyon

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.