Sosyal Medya

İşte Türkiye'nin en çok takip ettiği 10 TikTok fenomeni!

Türkiye'de en fazla takip edilen 10 TikTok hesabını sizler için listeledik! İşte o fenomenler!

İşte Türkiye'nin en çok takip ettiği 10 TikTok fenomeni! - Page 1

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça beğenilen ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan poüler sosyal medya platformu TikTok her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. TikTok'un bu hızlı ilerlemesi, markaların ve influencerların dikkatini çekmeye devam ediyor. Hal böyle olunca TikTok fenomenleri de kayda değer kazançlar elde edebiliyor.

İyi de bu kayda değer kazanç miktarı nedir? Tiktok bu kadar önemli mi? Merak edenler için, en çok para kazananlar arasında yer alan Michael Le 20.4 milyon, Charli D’Amelio ise 18,2 milyon dolar dolar gelir ettiği bir platformdan bahsediyoruz.

Dolayısı ile TikTok kullanıcılarının da bir an önce fenomen olabilmek adına, hızla takipçi kasabilmek için çeşitli çabalar sarfediyor. Kimi kullanıcılar ise sadece eğlence odaklı videolar çekerken, kimi TikTok kullanıcıları performans, dans gibi alanlara odaklanıyor. Bazı TikTok fenomenleri ise çizim yapmak, eğitim vermek gibi alanlara odaklanıyor.

Sözü daha fazla uzatmadan, şimdi de merak edenler için derlediğimiz, en fazla takipçisi olan 10 TikTok hesabının yer aldığı listeyi inceleyelim.

İşte Türkiye'de en fazla takip edilen 10 TikTok fenomeni!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.